Pani Moniko,
Wielkie podziękowania za wspaniałą oprawę muzyczną mojej ceremonii ślubnej.
Cudownie było: klimat, podniosła atmosfera i piękna oprawa klasycznych utworów.
Kościoł był przepełniony zagranicznymi gośćmi, każdy z nich był pod wielkim wrażeniem oprawy muzycznej w kościele.
Jakość ma jak widać wartość uniwersalną! Jeden z gości zagranicznych powiedział mi później, że się wzruszył i popłakał.
Jeszcze raz dziękuję.
Monika Mikulska z mężem
Ślub 1.08.2018, Wrocław, kościół p.w.św. Doroty i Wacława
Pani Moniko,
Z całego serca dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną! Wybrane przez Panią utwory, głos Pani sopranistki i te NIEZWYKŁE skrzypce! Stworzyliście nam Państwo MAGICZNY nastrój, za który z całego serca dziękujemy! Do zobaczenia ( i usłyszenia! :-) ) przy następnych pięknych okazjach! Życzę wszystkiego dobrego dla Pani i Pani zespołu!
Joanna i Rafał Holanowscy
Ślub 1 lipca 2017, Katedra Wrocławska
Pani Moniko,
Z całego serca serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę uroczystości zaślubin. Było nam niezmiernie miło słuchać Pani śpiewu wraz z akompaniamentem Pana Organisty oraz Pana grającego przepięknie na skrzypcach. Goście byli zauroczeni!
Pozdrawiamy gorąco.
Joanna i Sebastian Śliwińscy
Ślub 8.10.2016r. Jelcz Laskowice
Pani Moniko,
Chcielibyśmy Pani podziękować. Proszę zatem przyjąć przynajmniej tą drogą najserdeczniejsze podziękowania za oprawę muzyczną. To był najpiękniejszy ślub na którym byłam. Te organy, skrzypce a nade wszystko Pani śpiew powodowały, że chciałoby się słuchać jeszcze i jeszcze, a łzy same z oczu leciały. Wszyscy obecni na ślubie byli zachwyceni. Jesteście Państwo po prostu DOSKONALI! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Aneta Trembowska
Ślub 3.09.2016r. Wrocław, Stabłowice
Bardzo dziękujemy za PRZEPIĘKNĄ oprawę muzyczną ślubu! My oraz goście byliśmy zachwyceni.
Pozdrawiamy serdecznie.
Asia Misiag z mężem Przemkiem
Ślub 27.05.2016, Wrocław, Kościół Dominikański
Pani Moniko,
Na Pani ręce składam serdeczne podziękowania dla artystów za piękną oraz niezwykle wzruszającą oprawę muzyczną na naszym ślubie, który odbył się 1.08.2015 roku w Oświęcimiu. Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem talentu muzyków, dzięki nim nasz ślub odbył się tak jak sobie wymarzyliśmy. Nasi goście rownież byli zachwyceni ceremonią, a przede wszystkim głosem śpiewaczki podczas utworu Ave Maria F.Schuberta. Muzyka wykonana przez artystów była niczym "balsam" dla duszy. Pragnę jeszcze raz podziękować Pani Moniko prosto z serca za poprowadzenie przygotowań do naszego Najpiękniejszego Dnia. Gorąco polecam! Dzięki oprawie muzycznej Pani Moniki zapamiętacie Państwo swój ślub jako coś pięknego i niepowtarzalnego do końca życia.
Patrycja i Tomasz Świderscy
Oświęcim, 1.08.2015
Pani Moniko,
Prosimy przyjąć najserdeczniejsze podziękowania za magiczną oprawę muzyczną naszej ceremonii ślubnej. Pani wokal wzruszył wszystkich obecnych podczas tak ważnych dla nas chwil. Słuchanie Pani to ogromna przyjemność, niesamowite przeżycie, z niecierpliwością czekaliśmy na wykonanie kolejnych pieśni. Dzięki Pani nasza ceremonia ślubna nabrała wyjątkowego i wzniosłego charakteru. Posiada Pani niesamowity talent, nie ma drugiego takiego. Gdyby poproszono nas o opisanie występu jednym słowem - doskonałość...
Liczymy, że będziemy mieli jeszcze przyjemność usłyszeć Panią na żywo. Jesteśmy pełni podziwu dla Pani profesjonalizmu, artyzmu oraz zaangażowania...
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Prosimy również przekazać nasze podziękowania akompaniującym Pani artystom.
Monika i Wojtek Żak
Ślub 25. lipca 2015 roku, parafia św. Piotra i Pawła w Grudziądzu
Pani Moniko,
Z całego serca dziękujemy za oprawę. Było przepięknie, bajecznie, magicznie :) Dziękujemy Wam z całego serca!
Żaneta i Michał Puskarz
Ślub 27.06.2015. Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie
Pani Moniko,
Proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania za cudowną oprawę muzyczną.
Gorące podziękowania kierujemy również dla Pani Zespołu. Tylko połączenie profesjonalizmu i pasji może dać tak piękne wrażenie artystyczne.
Wykonywane przez Panią pieśni wzruszyły każdego, sprawiły, że sakrament małżeństwa nabrał wyjątkowo wzniosłego charakteru, chciałoby się powiedzieć chwilo trwaj i pozwól nam rozkoszować się tak pięknym wokalem przy wspaniałym akompaniamencie pozostałych Muzyków jak najdłużej.
Ani przez moment nie mieliśmy z mężem wątpliwości, że może być inaczej ponieważ Pani wdzięk i urok, a nade wszystko wrażliwość (nie tylko muzyczna) i kultura osobista oraz profesjonalizm sprawiły, że tak ważna chwila w życiu nie tylko nas rodziców ale przede wszystkim tych dwojga młodych ludzi, dla których byliście przecież niespodzianką, pozostanie na zawsze w pamięci nie tylko jako ceremonia ślubna ale jako przepiękna opowieść o miłości w niezwykłym klimacie muzycznym.
W imieniu własnym oraz w imieniu naszych dzieci serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi i życzymy wszystkiego dobrego.
Anna i Waldemar Brukwicz, Rodzice Pary Młodej
Ślub 30.05.2015. Wrocław, Kościół p.w. św. Michała, ul.Wyszyńskiego
Pani Moniko,
Pięknie dziękuję za przygotowanie oprawy muzycznej naszego ślubu. Było przepięknie i wszyscy goście byli zachwyceni, my również :) Pięknie dziękuję za wszystko.
Aleksandra Piechota z mężem
Ślub 27.09.2014. Olszyna Lubańska
Pani Moniko,
Dziękuję bardzo. Wszystkie wykonania były przepiękne i wzruszające. Oprawa muzyczna w kościele odbiła się również szerokim echem na sali weselnej. Cieszę się bardzo, z naszej współpracy. Proszę podziękować organiście i Panu skrzypkowi. Pozdrawiam serdecznie!
Karolina Mokrzysz z mężem
Ślub 4.10.2014. Żerniki Wrocławskie
Witamy Pani Moniko,
Chcemy bardzo serdecznie podziękować za profesjonalne i przepiękne przygotowanie oprawy muzycznej naszego Ślubu. Wszyscy byliśmy oczarowni wykonaniem przez Państwa zagranych utworów.
Dziękujemy i Pozdrawiamy.
Dominika i Adam Dańko
Wrocław, 28.06.2014. Kościół na Piasku
Witam Pani Moniko,
Chcielibyśmy z mężem serdecznie podziękować za piękną oprawę muzyczną na naszej ceremonii ślubnej. Wielu naszych gości, a zwłaszcza nasi rodzice, było zachwyconych Pani występem. Nasi rodzice bardzo się wzruszyli, a w szczególności przy utworze Ave Maria. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.
Pozdrawiamy serdecznie.
Aleksandra Chrzanowska z Mężem Przemysławem
Wrocław, 5 lipca 2014. Kościół, ul. Pilczycka
Pani Moniko,
Bardzo dziękujemy Pani i Pani zespołowi za przybycie i śpiew na naszym ślubie i weselu. Chwile z piękną muzyką i Pani śpiewem, pozostaną w naszej pamięci już na zawsze.
Pani życzymy dalszych sukcesów na scenach Polski, Europy i świata. Naszym zdaniem, Pani głos, osobowość, artyzm i profesjonalizm, zasługują na najwyższe zaszczyty.
Pozostajemy z wyrazami szacunku
Państwo Młodzi, Rodzice
i Goście weselni.
Agata i Dawid Ławniczak
Ceremonia ślubna 07.06.2014 r. w Kościele św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu,
Wesele w Pałacu Hotelu Maria w Wałbrzychu
Pani Moniko,
Dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną...
Magda Zarzycka z mężem Maciejem
Wrocław, kościół ul. Kasprowicza, Ślub 14.06.2014.
Szanowna Pani Moniko,
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przepiękny występ. Goście byli zachwyceni oprawą muzyczną.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy całemu zespołowi za uświetnienie naszej uroczystości i nadanie niezwykłego klimatu całej mszy.
Pozdrawiamy.
Maciek i Aneta Gajda
Kępno, Ślub 10.05.2014.
Podziękowania
W dniu naszych zaślubin, w ostoi świątyni, w godzinie największego wzruszenia i uniesienia anielski głos Pani Moniki Gruszczyńskiej przeniósł nas wraz ze zgromadzonymi gośćmi w doskonały świat muzyki płynącej z głębi serca.
Serdecznie dziękujemy za ten piękny wkład w nasze szczęście, za wspaniałą muzyczną opowieść o miłości!
Justyna i Jakub Golusowie
Wrocław, 31.08.2013r.
Pani Moniko,
Piszę, aby serdecznie podziękować za zorganizowanie wspaniałej oprawy naszego ślubu. Było lepiej niż mogłam sobie wymarzyć. Proszę przekazać moje ogromne podziękowania solistce i muzykom. Byli wspaniali. Goście byli pod ogromnym wrażeniem, niektórzy wzruszeni do łez.
Ksiądz również był zachwycony.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Agnieszka Smernicka z mężem
Wrocław, Kościoł p.w. św. Maurycego - Ślub 10.08.2013.
Pragnę bardzo serdecznie jeszcze raz podziękować za Pani wspaniały występ, który bardzo znacznie wzbogacił naszą ceremonię. Opinia, że przy pani wykonaniu tych pięknych pieśni "włosy jeżyły się na rękach" (to opinia nie tylko nasza, ale także wszystkich gości) mówi sama za siebie.
Jeszcze raz proszę przyjąć od nas rodziców i Państwa Młodych serdeczne podziękowania i wyrazy wielkiego podziwu dla talentu Pani i Pani współpracowników, profesjonalizmu i ludzkiej dobroci.

Dziękujemy!!!
Basia Kucper z Rodziną
Dzierżoniów - Ślub 10.08.2013.
Szanowna Pani Moniko,
Wraz z Parą Młodych pragnę podziękować za przepiękną oprawę muzyczną podczas ceremonii ślubnej w dniu 22 czerwca 2013 w Kościele NMP na Piasku. Pani głos i repertuar dobrany profesjonalnie do ceremonii zachwycił wszystkich naszych gości, którzy przybyli z różnych zakątków świata: Austrii, Niemiec, Włoch, Chorwacji, Ameryki i Cypru. Goście zachwycali się utworami w Pani wykonaniu, dzięki którym uroczystość stała się dla nas jeszcze bardziej wyjątkowa.
Dziękujemy również muzykom, którzy Pani towarzyszli. Przesyłamy gorące pozdrowienia i życzymy samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Carola i Sebastian z Rodzicami
Wrocław, Kościół NMP na Piasku - Ślub 22.06.2013.
Moniko - chciałam przekazać serdecznie podziękowania od nas. Śpiew był boski, poruszający i nadał całej ceremonii niesamowicie odświętny wymiar.
Dziekuję też panu Tomkowi, który grał na organach za przećwiczenie z moją bratanicą psalmu i piękną grę podczas mszy.
Dziękuję również za piękne skrzypce w czasie mszy i podczas życzeń.

Cała oprawa muzyczna była przepiękna i wywarła niesamowite wrażenie nie tylko na nas ale również na gościach i na samym księdzu.
Sprawiliście, że ten dzień był jeszcze piękniejszy, a Wasza muzyka dotarła do wszystkich zebranych w kościele serc.
Dziękujemy za muzyczne wrażenia i Wasz profesjonalizm. Żałuję tylko, że nie udało mi się w zamieszaniu i w ucieczce/obawie przed deszczem podziękować zespołowi osobiście.
Mam nadzieję, że uda nam się Was jeszcze usłyszeć we Wrocławiu lub za granicą.
Kasia i Brendan
Gola Świdnicka - Ślub 8.06.2013.
Witam serdecznie Pani Moniko,
Dziękuję jeszcze raz za organizację i za piękną oprawę ceremonii ślubnej. Pani Agata zaśpiewała wspaniale i podbiła serca wszystkich w Katedrze.
Współpraca z Panią to przyjemność i gratuluję tak profesjonalnego podejścia do swojego zajęcia.
Życzę wielu sukcesów.
Ewa Piekarek
Wrocław, Katedra - Ślub 8.06.2013.
Pani Moniko,
Dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną. Wszystko odbyło się według planu, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Adam Mozdzanowski
Wrocław, ul. Borowska - Ślub 1.06.2013.
Szanowna Pani Moniko,
Chcielibyśmy wyrazić swoją wielką wdzięczność za Pani wsparcie, pomoc i profesjonalne zaangażowanie w przygotowaniu i realizacji oprawy wokalno-muzycznej w jakże ważnej dla nas chwili naszych zaślubin w Kościele Najświętszej Marii Panny we Wrocławiu na Piasku w dniu 22 września 2012 roku.
Wspaniały i niepowtarzalny śpiew Pani Agaty oraz akompaniament skrzypka Pana Radosława sprawił, że nasz ślub był dla nas niepowtarzalnym przeżyciem, które zostanie w nas już na zawsze. Za przyczyną Pani recitalowego występu na naszym przyjęciu weselnym dostarczyła nam Pani kolejnych wielkich przeżyć i emocji, do których będziemy zawsze miło i chętnie powracać.
Jeszcze raz proszę przyjąć od nas, ogromne wyrazy wdzięczności za wszystko to, przez co dostarczyła nam Pani jakże niezwykłych i głębokich przeżyć w tej przełomowej w naszym życiu chwili. Pani osobisty wdzięk, urok, kultura i wrażliwość sprawiają, że współpraca z Panią to sama przyjemność - z wyrazami szacunku, wdzięczności i uznania - Paweł i Monika...
Monika, Paweł Żental
Kościół NMP na Piasku - Ślub 22.09.2012.
Dzień dobry Pani Moniko,
To już ponad tydzień i na szczęście minął już stres, opadły emocje i znajdujemy czas na podziękowanie wszystkim Tym, dzięki którym zapamietamy dzień naszego ślubu jak i całą uroczystość do końca życia. Pani głos słyszymy jeszcze dzisiaj i jestem pewien, że na zawsze pozostanie nam wspomnienie wykonywanych przez Panią utworów. Dziękujemy również za prezent w postaci dodatkowego utworu. Pani śpiew sprawił, że nasza uroczystość stała się dla nas jeszcze bardziej wyjątkowa.
K.Ł.Popkowscy
Kościół, ul.Kasprowicza - Ślub Wrocław, 28.09.2012.
Moniko,
Już na spokojnie, czyli po TYM WIELKIM DNIU, chcielibyśmy Ci z całego serca podziękować za dopełnienie naszej mszy ślubnej pięknym śpiewem.
Do tej pory jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojego występu, który zachwycił, a nawet wzruszył do łez chyba większość osób będących świadkiem naszego TAK.
Cała oprawa była dopięta na ostatni guzik.
Przy okazji dziękujemy również panu organiście i skrzypkowi, którzy razem z Tobą stworzyli piękną dla ucha całość :-)
M&K Burzmińscy
Żarów - ślub 21.07.2012.
Witam,
Piszę, żeby podziękować Pani za organizację, a muzykom za piękną oprawę naszego ślubu. Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy poruszeni pięknym nastrojem oraz wysokim poziomem wykonania utworów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z pewnością będziemy polecać Państwa kunszt znajomym.
Andrzej Rukasz z Małżonką
Ślub Mirków, 7.07.2012.
Droga Pani Moniko,
W imieniu męża i swoim chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę. Cenię w ludziach, gdy kochają to, co robią i robią to, oddając całych siebie. Miałam to szczęście, że pani Monika i jej muzycy zadbali o oprawę muzyczną mojej ceremonii zaślubin i było po prostu cudownie... Dźwięk skrzypiec i organów pięknie "wykonczył" nasz Wielki Dzień i zagwarantował bajkową atmosferę. Specjalnie na nasze życzenie, muzycy zagrali Fields of Gold Stinga i był to jeden z najbardziej wzruszających momentów naszego ślubu...
Pani Moniko – jest Pani wspaniałą osobą, która emanuje energią, wysoką kulturą osobistą i intuicyjnie wyczuwa Pani myśl Zleceniodawcy.
Zapewniam, że talent Pani Moniki i jej muzyków docenią wszyscy, zwłaszcza Ci najbardziej wymagający.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Kasia i Andy Tomlinson
Ślub 26.05.2012. - Miłocin
Szanowna Pani Moniko,
Wraz z mężem pragnę po raz kolejny podziękować za przepiękną oprawę muzyczną podczas naszej ceremonii ślubnej w dniu 19 maja 2012. Pani głos zachwycił wszystkich naszych gości, a Ave Maria w Pani wykonaniu brzmi w mojej głowie do teraz. Dziękujemy również muzykom, którzy Pani towarzyszli. Przesyłamy gorące pozdrowienia i życzymy samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Kinga i Omar Bajraszewscy
Wrocław, Bazylika Garnizonowa, 19.05.2012.
Składamy osobiste podziękowania za wzbogacenie swoim śpiewem i oprawą muzyczną ceremoni naszego ślubu - byliśmy wzruszeni a goście pełni zachwytu.
Dziękujemy serdecznie. Ola i Sławek
12.05.2012. Bazylika w Trzebnicy
Droga Pani Moniko,
minął już jakiś czas od Jednego z Najpiękniejszych Dni w Naszym Życiu. Dzięki temu możemy na spokojnie złożyć na Pani ręce słowa naszego uznania i podziękowania za organizację oprawy muzycznej naszego ślubu kościelnego.
Wśród tak ekstremalnych emocji, jakie towarzyszyły Nam w Tym Dniu, ukojeniem dla duszy były pierwsze dźwięki i słowa Ave Maria jakie usłyszeliśmy podczas ceremonii. Wiedzieliśmy, że jest tak pięknie jak sobie to wyobrażaliśmy!!!!
Nasi Najbliżsi i Goście dzięki tym dźwiękom przeżyli jeszcze mocniej ten dzień z Nami. U niejednej osoby kręciła się łza i wspomnienie własnego Ślubu.
Ten przenikliwy głos oraz perfekcyjna i bardzo przemiła organizacja sprawiły, iż szczerze będziemy polecać naszym Znajomym Panią i Współpracujących Artystów.
Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja do słuchania niejednej takiej ceremonii, a z Panią i pozostałymi Artystami będziemy mieli okazję spotkać się również na deskach operetki, teatru lub innych imprezach okolicznościowych.
Ogromnie dziękujemy i życzymy Pani, Pani Najbliższym i Współpracującym Artystom samej pomyślności i dużo, dużo, dużo Szczęścia co rozpromienia serca i twarze ludzi!!!
Joanna i Jarosław Pyrgies
Ślub 24.09.2011. - Wrocław, Kościół p.w. św. Anny
Pani Moniko!
Chciałam jeszcze raz z całego serca podziękować za przepiękną oprawę muzyczną podczas ceremonii ślubnej mojej córki w dniu 30 lipca w Kościele Wniebowzięcia Najśw. Marii Panny w Lewinie Brzeskim.
Pani przepiękny głos wraz z całą oprawą muzyczną również zachwycił moich gości.
Dziękuję muzykom którzy Pani towarzyszyli.
Życzę samych sukcesów w życiu prywatnym i w pracy zawodowej.
Teresa Gibka
Ślub 30.07.2011 - Lewin Brzeski
Pani Moniko!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani oraz towarzyszącym Pani muzykom za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu (szczególnie ujęło nas Ave Maria i Ave Verum w Państwa wykonaniu). Ponadto jesteśmy bardzo wdzięczni towarzyszącemu Pani skrzypkowi – Panu Rafałowi Olszewskiemu za to, że towarzyszył nam i naszym gościom podczas składania życzeń przed kościołem, umilając czas pięknie wykonanymi standardami.
Pani oraz całemu zespołowi życzymy dalszych sukcesów!
Maria i Jacek Rudniccy
Ślub 18.06.2011 - Wrocław, Kościół ul.Kasprowicza
Witam serdecznie!
Pani Moniko chcieliśmy wspólnie z żoną serdecznie Pani podziękować za przepiękne wykonanie utworów na ślubie naszej córki Aleksandry.
Opawa artstyczna w Pani wykonaniu oraz artystów akompaniujących Pani wywarła niezapomniane wrażenia, zarówno u Pary Młodej jak i naszych gości.
Przykro, że za pomocą maila, ale chcemy wspólnie z małżonką bardzo serdecznie Pani podziękować, z jednej strony za profesjonalizm, z drugiej zaś za niezapomniane przeżycia jakich - jako rodzice - mogliśmy doznać dzięki Pani kunsztowi i artyzmowi.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i prosimy przekazać podziękowania akompaniującym Pani artystom.
Danuta, Zbigniew Wójt
Ślub 30.04.2011 - Wrocław
Dziękujemy z całego serca za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Dzięki Wam było cudownie.
Goście byli zachwyceni, każdy pełen podziwu dla Pani głosu! Jeszcze raz stokrotne dzięki.
Joanna Pasieka z mężem
Ślub 8.01.2011 - Ciechów
Szanowna Pani Moniko,
Serdecznie dziękuję za piękny śpiew podczas naszego ślubu. Grono wielbicieli Pani talentu sięga już Portugalii, wczoraj jeszcze szukałam Pani występów na YouTube, aby zadowolić moich teściów „Ave Maria” w Pani wykonaniu. Życzę wszystkiego najlepszego i wielu, wielu sukcesów.
Olga Laszczyńska
Ślub 5 września - Wrocław, Kościół na Piasku
Serdecznie dziękuję za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu 28.08.2010 w Kościele NMP na Piasku. Żadne słowa nie są w stanie opisać piękna Pani głosu. Pani śpiew oczarował wszystkich gości. Wciąż jesteśmy pod wrażeniem Pani śpiewu, raz jeszcze dziękujemy. To dzięki Pani nasz ślub pozostanie w naszej pamięci.
Marlena i Kamil
Ślub – Wrocław, dnia 28.08.2010 r.
Pani Moniko. Chciałam Pani bardzo podziękować za piękną oprawę podczas ceremonii ślubnej naszego syna. Bardzo się podobało wszystkim gościom. Byliśmy bardzo wzruszeni. Pani głos unosił się tak pięknie, że niektórzy mieli łzy w oczach, rozglądali się skąd dobiega tak wspaniały głos. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Grażyna Gibska
Ślub – Wrocław, dnia 07.08.2010 r.
Chcieliśmy gorąco podziękować za piękną oprawę muzyczną podczas naszej ceremonii ślubnej. Wszystko wyszło rewelacyjnie, będę Panią polecać. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.
Kasia i Mieszko
Ślub – Zachowice, dnia 21.08.2010 r.
Serdecznie dziękuję za piękną oprawę naszej ceremonii. Współpraca z Panią była dla nas wielką przyjemnością. Życzymy olśniewających sukcesów zawodowych i spełnienia marzeń osobistych. Pozdrawiamy.
Zdzisław Ciupak z małżonką
Ślub – Wrocław, dnia 14.08.2010 r.
Nadszedł czas na podziękowania za piękny występ podczas ceremonii. Pani występ okazał się pięknym urozmaiceniem mszy, oraz prezentem nie tylko dla brata, ale również dla wszystkich gości, których pozytywne komentarze nie milkły aż do końca wesela. Tak więc jeszcze raz dziękuję za występ i życzę powodzenia, dalszych sukcesów.
Michał Laszczyński
Ślub - Wrocław, dnia 17.07.2010 r.
Valid HTML 4.01 Strict